• آدرس تهران پاسداران بالا تر از برج سفید ، رو به روی بوستان هفتم - مرکز خرید پاسداران طبقه 4 - واحد 38
تلفن تماس :  021-22559705

درباره ما

تلفن مطب

021-2255970

درباره دکتر عبدالله شفیعی

دکتر عبدالله شفیعی ، زاده شده در بیستم بهمن ماه سال یک هزار و سی صد و سی دو چشم به جهان گشود . 

در سال هزار و سیصد و پنجاه و یک تحصیلات پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد شروع نموده و در سال هزار و سیصد پنجاه و هفت فارق التحصیل شد .

وی دوران خدمت پزشکی خود را اختصاص به توجه به بیماران در مناطق محروم کرد و بیماران زیادی را که دسترسی به پزشک برای آنها دشوار بود معالجه کرد . 

در سال هزار و سیصد و شصت و سه دوران تخصصی پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شروع کرد و پس از فارق التحصیلی در مقطع تخصص در سال هزار و سیصد و شصت و هفت دروس جراحی عمومی خود را به پایان رسانید . 

وی به مدت سه سال عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک بود . و در این ایام به تدریس و معالجه بیماران پرداخت . جراحی تیرویئد موفق او در این سال ها یادگار این دوره است . 

در سال هزار و سیصد و هفتاد و یک پس از انتقال به شهر تهران در مناطق دولتی و دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران ، فعالیت های آموزشی و جراحی خود را ادامه داد . 

چند سال بعد دکتر شفیعی به منظور تکمیل تخصص خود به انگلستان مهاجرت کرده و پس از کسب این موفقیت دیگر مجددا به وطن خویش بازگشت تا به مداوای هم میهنان خویش بپردازد . 

ایشان از حدودا ده سال قبل بازنشسته شده است و در بیمارستان های خصوصی شهر تهران مشغول به معالجه بیماران نیاز به جراحی میباشند .

ایشان در این سال ها حدودا پنج هزار جراحی موفق تیرویئد داشته اند که از این میزان حدودا سه هزار جراحی مربوط به بیماری های سرطان تیرویئد بوده است . 

از میان این جراحی ها تعدادی در مراحل ابتدایی سرطان و تعدادی در مراحل پیشرفته قراره داشته اند که پس از جراحی به همکاران فوق تخصص پزشکی هسته ای و غدد معرفی شده اند . 

“به امید سلامتی همه بیماران و مردم عزیز ایران “

برترین خدمات را با کلینیک ما تجربه کنید

برخی از خدمات ما

کلینیک ما درتهران پاسداران بالا تر از برج سفید ، رو به روی بوستان هفتم - مرکز خرید پاسداران طبقه 4 - واحد 38 واقع شده و با امکانات و فضایی بهداشتی و آرام آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است .

40

سال تجربه

5123

جراحی تیرویئد و پاراتیروئید موفق

2

بیمارستان

7412

بیماران راضی