• آدرس تهران پاسداران بالا تر از برج سفید ، رو به روی بوستان هفتم - مرکز خرید پاسداران طبقه 4 - واحد 38
تلفن تماس :  021-22559705

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاه و نظرات بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند

57 دیدگاه ها

 • علی مهری, 02/06/22 @ 8:45 ب.ظ پاسخ

  علی مهری ۵۰ ساله دبیر بازنشسته هستم .از یکسال قبل دچار بالا رفتن PTH خون شدم در طی این یکسال و یکماه به دکتر های متعدد و عزیز غدد در تهران و حتی شیراز مراجعه و مشورت گرفتم که به نوبه خود از همه عزیزان سپاسگزارم .پرونده ام دوبار برای کمیسیون پزشکی غدد ارجائ داده شد و نظر قطعی بر عمل جراحی آندوم پارا تروئید شد. درست در لحظه آخری که قرار بود دو روز بعد برای عمل بستری شوم خداوند قادر و بنده نواز فردی را واسطه قرارداد تا با نام جناب دکتر شفیعی آشنا شوم اقوام ایشان را جراحی کرده بودند و رضایتمندی کامل از جناب دکتر شفیعی داشتند .
  بنده این معرفی را به فال نیک گرفته و موهبتی از طرف خداوند دانستم . با یک شماره واتساپ که در سایت بود رخصت گرفتم تا مدارک را برای مشورت ونظر جناب دکتر به ایشان بفرستم غروب پنجشنبه ۱۷شهریور بود بلافاصله از طرف دکتر اجازه ا سال مدارک صادر شد .بنده کل مدارک پزشکی را به ایشان ارسال کردم .اول فکر میکردم منشی یا ادمین هست که سریع جواب داد .باز دیدم بلافاصله ایشان زنگ زدند و فرمودن باید جراحی شوم و…….شرایطم را به ایشان توضیح دادم ودر کمال ناباوری متوجه شدم خود دکتر شفیعی هستن .
  انگار خدا خواسته بود با دستان توانمند و ظریف ایشان جراحی شوم .صبح جمعه بستری و عصر شنبه ۱۹ شهریور مرخص شدم. نکته اینجاست عجب دکتر با اخلاق، مودب، با فرهنگ، با شخصیت و حاذقی !!!!در این روزگار بایدبه احترام اینگونه دکتر ها زانوی احترام زد و بر دستان پاک و متبحرانه ی ایشان بوسه زد .و چه کمیاب هستن این فرشتگان زمینی .
  جناب دکتر شفیعی از اینجا به احترامت سر فرود می آورم و از همه ی کادر اتاق عمل و بیمارستان تشکر و قدر دانی میکنم .
  بخاطر پیگیری ساعت به ساعت احوال بیمار در روی تخت که امیدی جز خدا و شما ندارد ممنونم .
  و از اینکه چنین مودب و خوش برخوردید برای سلامتی ویا روح پاک پدر ومادر و معلمان و اساتیدی که همراهتان بودند صلوات میفرستم .
  از خداوند برایتان توفیق روز افزون و عمر با عزت سرشار از سلامتی و تندرستی مسئلت دارم .انشاالله برای ایران و ایرانی در وطن بمانید .

 • سما, 02/06/18 @ 9:22 ب.ظ پاسخ

  با سلام، میخواستم به همه دوستانی که نگران هستند، این اطمینان بدم که بدون نگرانی و با اطمینان کامل، عمل توسط دکتر بزرگوار که بسیار حاذق و دلسوز هستند، انجام بدهند، من به تازگی عمل کردم و از تمام لطف جناب آقای دکتر سپاسگزارم، امیدوارم همیشه سلامت باشند

 • سما, 02/06/18 @ 9:21 ب.ظ پاسخ

  با سلام، میخواستم به همه دوستانی که نگران هستم، این اطمینان بدم که بدون نگرانی و با اطمینان کامل، عمل توسط دکتر بزرگوار که بسیار حاذق و دلسوز هستند، انجام بدهند، من به تازگی عمل کردم و از تمام لطف جناب آقای دکتر سپاسگزارم، امیدوارم همیشه سلامت باشند

 • غلام پور کاشی, 02/06/17 @ 6:51 ب.ظ پاسخ

  جناب آقای دکتر شفیعی
  با سلام و احترام
  به این وسیله از زحمات و تلاش شما پزشک متخصص و متعهد صمیمانه تشکر می کنم و از پروردگار برایتان موفقیت و سلامتی و مستدام بودن در راه کمک به خلق را خواستارم امیدوارم که زحماتتان در محضر باری تعالی بی بهره و پاداش نماند.

 • غلام پور کاشی, 02/06/16 @ 10:39 ب.ظ پاسخ

  جناب آقای دکتر شفیعی

  با سلام و احترام

  به این وسیله از زحمات و تلاش شما پزشک متخصص و متعهد صمیمانه تشکر می کنم و از پروردگار برای تان موفقیت و سلامتی و مستدام بودن در راه کمک به خلق را خواستارم امیدوارم که زحماتتان در محضر باری تعالی بی بهره و پاداش نماند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *